Hizmetlerimiz

Buradasınız:

Bakım

Ece Oto Özel Oto Servisinde, tüm mekanik bakım ve onarım hizmetleri güvenli, temiz ve teknolojik imkanları geniş bir ortamda sunulmaktadır.

Size özel servis danışmanlarımız ve eğitimli uzman teknik kadromuz sayesinde mekanik bakım ve onarımlarda gözünüz arkada kalmıyor.

Düzenli bakım, aracınız için temel gereksinimdir.

Aracınızı korumak için, her 10.000 kilometrede bir bakımını yaptırmalısınız. Düzenli bakımın aşağıdaki konularda büyük faydası olacaktır:

- Uzun Araç Ömrü

- Beklenmedik arızaları ve bunlara bağlı servis masraflarını minimuma indirmek,

-  Önceden periyodik bakım yaptırarak, hesapta olmayan aracın serviste kalma süresince araçsız kalmayı engellemek,

-  Bakımı yaptırılmış bir araç sayesinde güvenli, düzgün ve sağlıklı bir yolculuk sağlamak,

-  Aracınızda yüksek performans ve düşüş yakıt sarfiyatı sağlamak,

-  Günümüz modern araçlarda 10,000 ve 15,000 km aralıklarla öngörülen servis aralıklarında aracınızın kaliteli bir servise götürülmesi gerekmektedir.

Peki, aracınızda periyodik bakımlarda yapılması gerekli olan bakım ve kontroller nelerdir?

Lastik havasının kontrolü, kontak açıldıktan sonra ekran lambalarının kontrolü, araç aynalarının kontrolleri, farların ve elektrikli aksamın kontrolü, havalandırma mazgallarının kontrolü, motor yağı kontrolü, hidrolik yağı kontrolü, diğer sıvı seviyelerinin kontrolü (radyatör suyu, silecek suyu vb.),akü kontrolü , yakıt filtresi, hava filtresi, polen filtresi vb. filtrelerin bakımı, araç fren baskı balata gibi parçaların bakımları yapılması gerekmektedir.

Citroen, Peugeot, Fiat, Ford, Skoda başta olmak üzere diğer marka araçlarınızın da periyodik bakım ve onarım hizmetleri Sakarya' da Ece Otomotiv bünyesinde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Sakarya, Adapazarı, Hendek, Akyazı, Sapanca, Arifiye, Kırkpınar, Karasu, Kocaali, Kandıra, Kaynarca, Ferizli, Geyve, Pamukova, Mekece , Düzce, Kocaeli, İzmit bölgelerinde aracı olan müşterilerimize hizmet verilmektedir.

 


BİZE ULAŞIN
  • Adres: E-5 Yan Yol Sakarya Sanayi Sitesi 1262. Sk. No: 1
    Erenler / Sakarya
  • Tel: 0 264 222 14 54
  • GSM: 0 532 677 69 97
  • Fax: 0 264 222 14 55
  • E-Posta info@eceoto.com
İLETİŞİM FORMU